Lektor

logo ppp

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna dla Powiatu Przemyskiego
DOSTRZEC - ZROZUMIEĆ-POMÓC
spPrzemysl Logo

Dzisiaj bawiliśmy się cieczą nienewtonowską. Co to takiego? Brzmi naukowo, a to zwykła mąka ziemniaczana, która w połączeniu z wodą tworzy masę o zaskakujących właściwościach - z jednej strony ciecz jest lejąca, z drugiej strony - zgnieciona lub uderzona robi się naprawdę twarda.  Dodatkowo urozmaicona brokatem oraz barwnikiem naturalnym tworzyła piękne doznania wzrokowe. Tradycyjnie nasze Panie zadbały o efekty specjalne- czyli ukryły w cieczy kolorowe skarby, które musieliśmy odnaleźć.  Sensorycznie - naprawdę szkoda było kończyć zabawę. Poznawczo - jest efekt WOW (kruszy się a nagle przemienia w mokrą kałużę - istna magia). Jak widać na zdjęciach to świetna zabawa, a także niezwykłe doznania sensoryczne oraz ćwiczenie rączek.

 

 

17132617967431713261796708

Edytuj
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Powiatu Przemyskiego
Jesteśmy dla Was
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Powiatu Przemyskiego udziela pomocy psychologicznej, pedagogicznej oraz logopedycznej dzieciom, młodzieży, ich rodzicom, opiekunom prawnym oraz nauczycielom z placówek oświatowo-wychowawczych na terenie Powiatu Przemyskiego.

Wszystkie działania podejmowane wobec dziecka odbywają się na wniosek lub za zgodą rodziców, opiekunów prawnych. Zapewniamy atmosferę bezpieczeństwa i dyskrecji. Korzystanie z usług poradni jest dobrowolne i bezpłatne.