W dniu dzisiejszym w sposób szczególny myślimy o osobach zmagających się chorobą jaką jest depresją 🫂 💕❤
Zachęcamy do zapoznania się z kampanią "Depresja. Rozumiesz- pomagsz" ,której celem jest edukacja w zakresie profilaktyki i wczesnego rozpoznawania symptomów depresji. Często zastawiamy się jak wspierać osoby chorujące na depresję.
❌„Weź się w garść!”
❌ „Wyjdź do ludzi”
❌ „Inni mają gorzej”
To przykładowe sformułowania kierowane do osób chorych na depresję. Choć z założenia mają pomóc, ich skutek jest odwrotny. Właśnie ten problem porusza kampania realizowana pod hasłem „Naucz się mówić do osób chorych na depresję”.

depresja wieku mlodzienczego popr