Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Powiatu Przemyskiego serdecznie zaprasza pedagogów, psychologów oraz pedagogów specjalnych z terenu powiatu przemyskiego
na kolejne spotkanie w ramach sieci współpracy.

Tym razem -  w ramach cyklu spotkań Porozmawiajmy o….. – Świat ucznia z ADHD

adhd.jpeg

DOSTRZEC - ZROZUMIEĆ - POMÓC

Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2023 r. w godz. 13-15 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przemyślu, Plac Dominikański , duża sala narad – II piętro.

O czym będziemy rozmawiać?

• ADHD- krótki rys historyczny
  • Kryteria diagnostyczne