Lektor

logo ppp

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna dla Powiatu Przemyskiego
DOSTRZEC - ZROZUMIEĆ-POMÓC
spPrzemysl Logo

W roku szkolnym 2022/2023 w Poradni odbywały się systematyczne zajęcia z dziećmi w ramach Treningu Umiejętności Społecznych. Grupy były starannie dobrane pod względem wieku. Grupa zaawansowana - dzieci starsze oraz grupa początkująca w młodszym wieku. Zorganizowana terapia ukierunkowana była na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, społecznych, emocjonalnych z uwzględnieniem umiejętności poznawczych, poczucia tożsamości i własnej wartości. Po roku cyklicznych spotkań dokonano podsumowania postępów dzieci poczynionych w trakcie terapii. Zaproszono rodziców na spotkanie, na którym przedstawiono uzyskane przez dzieci umiejętności zdobyte w trakcie roku szkolnego. Rodzice zaproponowali nowe cele, nad którymi będziemy intensywnie pracować w kolejnym roku.

 

 

Edytuj
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Powiatu Przemyskiego
Jesteśmy dla Was
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Powiatu Przemyskiego udziela pomocy psychologicznej, pedagogicznej oraz logopedycznej dzieciom, młodzieży, ich rodzicom, opiekunom prawnym oraz nauczycielom z placówek oświatowo-wychowawczych na terenie Powiatu Przemyskiego.

Wszystkie działania podejmowane wobec dziecka odbywają się na wniosek lub za zgodą rodziców, opiekunów prawnych. Zapewniamy atmosferę bezpieczeństwa i dyskrecji. Korzystanie z usług poradni jest dobrowolne i bezpłatne.